در خدمت عزیز در سراسر ایران هستیم

بازرگانی یوسان پارت در سال 1389 با عنوان توسعه یدک برای خدمت رسانی هرجه بهتر به مردم عزیزمان شروع به فعالیت کرد، تا در سال 1399 با حمایت حمایت و در جهت تسریع فرآیند تهیه و تولید قطعات یدکی و همچنین کاهش قیمت اجناس در این شرایط اقتصادی. اقدام به تاسیس بازرگانی و تولید محصول بدون واسطه نمود.

در تمام این سال ها مدیریت و پرسنل بازرگانی یوسان پارت با هدف جلب رضایت مشتری سعی در تهیه ارسال با کیفیت ترین اجناس از سراسر دنیا از جمله آلمانی، چینی، امارات و ترکیه در سریعترین زمان ممکن است.

وب سایت yusanpart.com در روزهای تعطیل با شعار در خانه بمانیم برای خوشایند حال کارکنان گرامی راه اندازی می شود تا بدون نیاز به خروج از منزل تنها با چند کلیک در سریعترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. علاوه بر این، برای ترغیب بیشتر هموطنان به ماندن در خانه تمام اجناس داخل سایت شامل تخفیف و ارسال رایگان است.

درباره شرکت یوسان پارت

شرکت یوسان پارت در سال 1397 با هدف تامین کالای مربوط به قطعات خودرو راه اندازی شد و تا امروز به صورت تخصصی در این حوزه فعالیت می کند و به صورت اختصاصی قطعات خودروهای خارجی و داخلی را بدون هیچ گونه واسطه ای وارد می کند.

شرکت یوسان پارت علاوه بر تولید قطعات خودرو فروش لوازم جانبی خودرو مانند انواع موتورهای روغنی را نیز می دهد و به صورت تخصصی نیز در این زمینه فعالیت می کند و به صورت کاملا حرفه ای کالاهای مورد نیاز را به دست می دهد.

امیدواریم با حمایت شما عزیزان می توانید مسیر پیشرفت خود را با هموار تر و خدمات خود را به روز بهتر و به روز تر و با کیفیت تر به شما عزیزان ارائه بدهیم .

در خدمت عزیز در سراسر ایران هستیم.

دانستن بیشتر در مورد هر دستگاه مصرف کننده تأثیر زیادی در استفاده صحیح و نگهداری بهتر از آن دارد. در این بین، نیاز به دانستن بیشتر در مورد خودرو وجود دارد. دانستن و شناخت قطعات موتور خودرو به ایجاد مشکلات احتمالی کمک می کند و باعث می شود در هنگام بروز مشکلات مختلف بهترین و صحیح ترین کار انجام شود. همچنین شناخت موتور باعث می شود از انجام کارهایی که به قطعات آسیب می زند اجتناب کنیم و اقداماتی را انجام دهیم که طول عمر آنها را افزایش می دهد.

خب حالا به نظر شما مهم ترین قسمت یک ماشین کدام قسمت است؟ جواب شما قطعا موتور خواهد بود. بله، موتور خودرو به عنوان قلب تپنده این وسیله نقلیه، جزء اصلی آن می شود. بر این اساس تعمیرات آن پرهزینه تر و دردسرسازتر است. هر گونه لغزش در عملکرد موتور می تواند باعث توقف کامل خودرو شما شود. شناخت کامل آن امری به نظر می رسد و تا زمانی که اجزای آن را نشناسیم به این معرفت دست نمی یابد. می خواهیم این قطعات موتور خودرو را بر اساس اهمیت آن ها معرفی کنیم پس با ما همراه باشید.

قطعات موتور خودرو

موتور خودرو را می توان یکی از شگفت انگیزترین اختراعات بشر دانست. اختراعی که با دگرگونی اساسی زندگی، شک و تردیدها را واقعی می کند. هر چه بیشتر درباره این مجموعه های معمولی بدانید، بیشتر به شگفتی آن پی می برید. موتور خودرو انواع خود را دارد اما قطعات اصلی در همه آنها مشترک است. قطعاتی که به درستی کار می کنند همه با هم منجر به کارایی کامل موتور می شود اما کوچکترین مشکل در کار هر یک از قطعات دیگر ممکن است باعث ایجاد مشکل و آسیب به هر یک از آنها شود که باعث آسیب به بقیه قطعات می شود. گفته بنی در مورد اعضای خانواده را می توان در مورد قطعات موتور خودرو نیز به کار برد. در ادامه با این قطعات بیشتر آشنا خواهید شد. بلوک سیلندر

اولین و اصلی ترین موتور خودرو بدنه موتور اصلی است که به آن بلوک سیلندر می گویند. این قطعه که یکی از قطعات اصلی موتور است نقش شالوده موتورهای احتراق داخلی را ایفا می کند. زیرا حاوی سیلندر، سرسیلندر، پیستون، شاتون، کارتل، حلقه و میل لنگ است. از آنجایی که عمل اشتعال و احتراق در داخل این بلوک انجام می شود، می توانید یک مقاومت نقطه ای در بالا داشته باشید. بنابراین از ریخته گری های آلیاژی مانند چدن ساخته می شود.